Birol Isıtma Soğutma A.Ş

1986 Yılından Bugüne, Isıtma, Soğutma, Klima ve Havalandırma sektöründe 30 yılı aşkın süredir ülkemizde ve dünyadaki siz saygın müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli iyileşmeyi edinen firmamız sektöre odaklanarak büyümekte ve gelişmektedir.

Türkiye genelinde 7 bölgede, 15 şehirde, 20 farklı satış noktamız ile 3000 den fazla siz değerli müşterilerimize sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerini; kendi üretim tesislerimizde üreterek ve Dünya’nın önemli üreticileriyle işbirliği yaparak sizlere sunmaktayız.

7000+ Ürün Çeşitliliği

Ürün portföyümüz içinde olan ISITMA, SOĞUTMA, KLİMA ve HAVALANDIRMA ürün gruplarıyla yaklaşık 7000 çeşit ürün ve hizmetlerimizi

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 10002Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
  • ISO 14001 5 Çevre Yönetim Sistemi
  • TS 18001 2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve CE Belgelerine sahip işletmelerimiz ve yaklaşık 200 çalışanımızla sizlere ulaştırmaktayız.

BRISCOOL, Almanya Chillvent, İtalya MCE, Türkiye ISK-SODEX gibi sektörel fuarlara ürünlerini ve sektörün güncel verilerini takip etmek için düzenli olarak katılmaktadır.

hakk

Ürün Gruplarımız

BRISCOOL, çoğunlukla HVAC-R endüstrisi ve mekanik tesisat işleri için yüksek kalitede ürün yelpazesi sunmaktadır:

Vizyonumuz

En ileri teknoloji üretim sistemini, uzmanlık alanımızla birleştirerek, geniş kitlelere ulaşabilecek yaygın ve bütünleşik bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sürdürülebilir bir seviyeye taşımaktır.

Misyonumuz

34 yıldır Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve etik ilkelere bağlı, emniyet ve çevreye duyarlı bir işletme olarak, Briscool müşterilerine, çslışanlarına ve yöneticilerine en yüksek faydayı sağlamaktır.

Konum Bilgisi